Hybrid Turboşarj Ve Modifiye Anasayfa geri dön

15 yıllık tecrübemizle; yalnızca revizyon değil aynı zamanda özel hazırlanmış turbo- şarjlar tasarlıyoruz. Standart binek, cadde tipi performans ve ralli araçlarına özel hybrid turboşarjlar hazırlıyoruz ve yalnızca Türkiye’de değil Avrupa’daki saygın Tuning Shoplara hizmet sunuyoruz.

 

17

Rulmanlı turboşarjları Türkiye’de revizyon edebilen tek firma olarak cadde tipi performans araçlarına özel pek çok turboşarjı revize ve modifiye ettik.

 

 

18

GTX serisi özel turboşarjların performans tipi kompresör pervanelerini özel tasarladığımız turboşarjlara adapte ederek, standart binek araçları basit birkaç modifiye tekniği ile çok daha verimli ve keyifli araçlar haline getirebiliyoruz. Özellikle yeni nesil benzinli-turboşarjlı araçlarda turbo modifiyesi konusunda uzmanız.

 

 

19

Daha büyük Kompresör Pervanesi daha fazla hava akışına olanak verir. Araç üzerinde yapılacak doğru modifiyeler ve doğru yazılım güncellemeleriyle etkili güç artışları sağlanır. Upgrade ettiğimiz Turboşarjların hemen hepsi daha büyük GTX kompresör pervanesi ile hazırlanır.

 

 


20

Yeniden Hazırlanmış Kompresör Salyangozu Kompresör salyangozlarında yapılacak değişiklikler daha büyük kompresör pervanelerinin takılması için gereklidir ve upgrade işleminin vazgeçilmez unsurudur. Araçtan istenen güce göre özel olarak işlenir ve hazırlanır.

 

 

21

Egzoz Mili Kırpma Çoğu zaman Kompresör Pervanesi üzerinde yapılacak büyük değişiklikler sonucunda Egzoz Mili Kırpma işlemine ihtiyaç duyulur. Daha hızlı hava tahliyesi esasına dayalı bir işlemdir. Güç ve tork artışı sağlar. Hava sürtünmesini azaltır. Pahalı bir işlemdir, yalnızca gerek duyulacak uygulamalarda tarafımızca müşteriye teklif edilir.

 

 

360’ Thrust Bearing Turboşarjlar için 360 derece Thrust Bearing daha güvenilir bir çalışma sağlar ve yüksek basınç altında çok daha verimlidir. 1 Bar (14.7 psi) üzerinde çalışacak uygulamalarda önerilmektedir. Hybrid uygulamalarımızın standart çalışmasıdır.

Tüm hybrid ve modifiye çalışmalarımız için www.facebook.com/egeturbo adresini ziyaret edebilirsiniz.