Hakkımızda Anasayfa geri dön

2000 yılında İzmir’de kurulmuş bir aile şirketiyiz. Binek ve hafif ticari araçların turboları tamirine odaklanmakla birlikte TIR, Tekne, İş Makinaları ve Helikopter turboşarjlarına satış ve servis hizmeti sunmaktayız. Ayrıca; kalkış yarışları, pist araçları ve rally araçlarına özel performans turboları tasarlıyoruz. Ticari ve binek araçlara Hybrid Turbo hazırlayarak yakıt ekonomisi ve performans standardını artırıyoruz. Türkiye’de en gelişmiş makine parkuruyla hizmet kalitesi ve güvenilirliği garantiliyoruz.

Temmuz 2014 tarihinde turboşarj ölçüm ve test makinaları üreten Polonya firması CIMAT Sp. z o.o. ‘nun Türkiye satış distribütörlüğünü üstlendik.

Tüm dünyaya kaliteli turboşarj yedekleri üreten İngiltere firması Melett ürünlerinin İzmir’de satış ve servis hizmetlerini yapıyoruz.

2014 Haziran itibarıyla Türkiye’de üretim yapan Saffer Turbo’nun yetkili servisliğine başladık.

2012 yılından itibaren müşteri ihtiyaçlarına özel hazırladığımız custom yazılımlar ile Chip Tuning alanında Türkiye’de tercih edilen bir marka haline geldik.

Ege Turbo olarak, tüm müşterilerimiz için en uygun çözümleri üreterek; gelişen rekabet ortamına yön verip, sektörün hizmet standardını ve kalitesini belirliyoruz.